ماژول سیسکو – Cisco GLC-LH-SM

شناسه محصول: GLC-LH-SM دسته:

به دلیل نوسانات ارزی و تغییرات لحظه ای قیمت ها ،تا اطلاع ثانوی فروش از طریق درگاه غیرفعال شده و برای خرید و دریافت قیمت به روزمحصولات ، لطفا با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .   “تماس با ما”

۱۹۵,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی اجمالی

ماژول سیسکو – Cisco GLC-LH-SM

 

ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM یکی از ماژول های پرکاربرد بین ماژول های کمپانی سیسکو است که دارای ویژگی 1000BASE-LX/LH است که به دو صورت Single Mode و Multimode موجود است و بسته به نیاز مشتری دراختیارشان قرار میگیرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SM سینگل مود می باشد و ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MM مالتی مود می باشد که هر دوی آن ها خروجی SFP می دهند و هر دو اطلاعات را با سرعت 1Gigabyte انتقال میدهند و این دو ماژول تفاوت هایی با هم دارند که اولین تفاوت آن ها در میزان مسافتی که پشتیبانی میکنند است که ماژول GLC-LH-SM ، اطلاعات را تا مسافت 10 کیلومتر انتقال میدهد و ماژول GLC-SX-MM ، اطلاعات را تا مسافت 550 متر انتقال می دهد .

دومین تفاوتی که با هم دارند در نرخ انتقال می باشد که ماژول های مالتی مود سرعت انتقال داده ی بالاتری نسبت به ماژول های سینگل مود دارند . تقریبا 1گیگ به 1.25 گیگ .

1000BASE-LX/LH SFP با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد . دارای قابلیت Hot Swapable میباشد .کابل های استاندارد فیبر نوری در حالت (single Mode) تا حداکثر 10کیلومتر و در حالت (Multimode) حداکثر تا 550 متر عمل میکنند .

 

 

خلاصه مشخصات فنی : 

شکل (1) ظاهر ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM را نشان میدهد . 

 

ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM - از محصولات فروشگاه اینترنتی دکتر سیسکو

 

 

مشخصات فنی ماژول  Cisco GLC-LH-SM :

 

ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM - از محصولات فروشگاه اینترنتی دکتر سیسکو

 

 

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر درباره محصولات کاتالوگ محصولات را از لینک زیر دانلود کنید .

 

 

 

برچسب:

شما شاید این را هم دوست داشته باشید