تخفیف‌ها و قیمت جشنواره‌ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی‌شود
توجه : برای فیلتر کردن نمایش ها در نمودار بر روی عنوان هریک کلیک کنید .

ماژول سیسکو – Cisco GLC-LH-SM

شناسه محصول: GLC-LH-SM دسته:

به دلیل نوسانات ارزی و تغییرات لحظه ای قیمت ها ،تا اطلاع ثانوی فروش از طریق درگاه غیرفعال شده و برای خرید و دریافت قیمت به روزمحصولات ، لطفا با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .   “تماس با ما”

3,400,000 تومان

آماده ارسال
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر

ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM یکی از ماژول های پرکاربرد بین ماژول های کمپانی سیسکو است که دارای ویژگی ۱۰۰۰BASE-LX/LH است که به دو صورت Single Mode و Multimode موجود است و بسته به نیاز مشتری دراختیارشان قرار میگیرد.۱۰۰۰BASE-LX/LH SFP با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد . دارای قابلیت Hot Swapable میباشد .کابل های استاندارد فیبر نوری در حالت (single mode) تا حداکثر ۱۰کیلومتر و در حالت (Multimode) حداکثر تا ۵۵۰ کیلومتر عمل میکنند .

 

خلاصه مشخصات فنی :

شکل (۱) ظاهر ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM را نشان میدهد . 

 

ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM - از محصولات فروشگاه اینترنتی دکتر سیسکو

 

 

مشخصات فنی ماژول  Cisco GLC-LH-SM :

 

ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM - از محصولات فروشگاه اینترنتی دکتر سیسکو

 

 

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر درباره محصولات کاتالوگ محصولات را از لینک زیر دانلود کنید .

 

 

 

برچسب:
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو – Cisco GLC-LH-SM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…